USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE DOMÓW I MIESZKAŃ

Realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm.
Zadzwoń teraz
RENOWACJE ELEWACJi I DOCIEPLENIA

RENOWACJE ELEWACJi I DOCIEPLENIA

Elewacje i ocieplenia

Sposób na poprawę komfortu cieplnego, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów ogrzewania, jest ocieplenie ścian zewnętrznych budynku.

ADAPTACJA I OCIEPLENIA PODDASZY

ADAPTACJA I OCIEPLENIA PODDASZY

Poddasze

Przez nieocieplony dach uciekałoby około 30% ciepła wytworzonego w domu. Solidna izolacja połaci dachu, odpowiednio gruba i starannie ułożona, ograniczy takie straty do absolutnego minimum.

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Wnętrza

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ: -SZPACHLOWANIE, -MALOWANIE, -GLAZURA I TERAKOTA, -KOMPLETNY BIAŁY MONTAŻ, -PANELE ŚCIENNE I PODŁOGOWE, -PODWIESZANE SUFITY, -ŚCIANKI DZIAŁOWE NIDA GIPS,

Dlaczego wybrać nas

Działamy na rynku od 1997 roku. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne, jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Jednym z atutów jaki zawsze pomaga w negocjacjach z odbiorcą jest niezwykle konkurencyjna cena.
Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm np: Atlas, Dolina Nidy, Knauf, Ceresit, itd. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako nasze rekomendacje przedstawiamy kilkanaście naszych zdjęć z wykonanych prac. Obsługujemy mieszkańców osiedli i domków jednorodzinnych

ZADZWOŃ TERAZ+48 667447351

ZADZWOŃ TERAZ+48 667447351

ZADZWOŃ TERAZ+48 667447351

ZADZWOŃ TERAZ+48 667447351

Nasze realizacje

Poproś o darmową wycenę

GWARANTUJEMY WYSOKĄ JAKOŚĆ I PROFESJONALNE WYKONANIE JESTEŚMY NA RYNKU JUŻ 15 LAT.

Zapewniamy kosztorysową, bezpłatną, wstępną wycenę robót, sporządzaną na podstawie obmiarów i uzgodnień z Inwestorem. Dobierzemy, zaproponujemy odpowiednie materiały i technologię. Zapewniamy transport.

Skontaktuj się z nami

Napisz fo nas